

Milwaukee 48-20-7246 SDS-PLUS 4CT MX4 1" X 16" X 18"
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | 1.001" |
| Length | 18" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 16" |
| Cutter Geometry | 4-Cutter |
| Height | 0.875" |
| Width | 0.875" |
Original: $51.30
-65%$51.30
$17.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | 1.001" |
| Length | 18" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 16" |
| Cutter Geometry | 4-Cutter |
| Height | 0.875" |
| Width | 0.875" |




















