

Milwaukee 48-20-7331 SDS-PLUS 4CT MX4 1/4" X 4" X 6"
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .2501/4" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS/MX4 Solid Tip |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 4-Cutter, Solid Tip |
| Height | 0.1875" |
| Width | 0.1875" |
Original: $5.38
-65%$5.38
$1.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .2501/4" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS/MX4 Solid Tip |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 4-Cutter, Solid Tip |
| Height | 0.1875" |
| Width | 0.1875" |




















