

Milwaukee 48-20-7351 SDS-PLUS 4CT MX4 3/8" X 4" X 6"
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .3753/8" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS/MX4 Solid Tip |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 4-Cutter, Solid Tip |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .3753/8" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS/MX4 Solid Tip |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 4-Cutter, Solid Tip |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |




















