

Milwaukee 48-20-7374 SDS-PLUS 4CT MX4 1/2" X 10" X 12"
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .5001/2" |
| Length | 12" |
| Style | SDS-PLUS/MX4 Solid Tip |
| Useable Length | 10" |
| Cutter Geometry | 4-Cutter, Solid Tip |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
Original: $13.08
-65%$13.08
$4.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .5001/2" |
| Length | 12" |
| Style | SDS-PLUS/MX4 Solid Tip |
| Useable Length | 10" |
| Cutter Geometry | 4-Cutter, Solid Tip |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |




















