


Milwaukee 48-20-7401 SDS-PLUS 2CT 5/32" X 4" X 6"
What's Included
- (1) SDS-PLUS 2CT 5/32" X 4" X 6" (48-20-7401)
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .1565/32" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.16" |
| Width | 0.16" |
Original: $5.16
-65%$5.16
$1.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
What's Included
- (1) SDS-PLUS 2CT 5/32" X 4" X 6" (48-20-7401)
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .1565/32" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.16" |
| Width | 0.16" |




















