


Milwaukee 48-20-7413 SDS-PLUS 2CT 3/16" X 8" X 10"
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .1873/16" |
| Length | 10" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 8" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.1875" |
| Width | 0.1875" |
Original: $8.76
-65%$8.76
$3.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .1873/16" |
| Length | 10" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 8" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.1875" |
| Width | 0.1875" |




















