


Milwaukee 48-20-7430 SDS-PLUS 2CT 1/4" X 2" X 4"
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .2501/4" |
| Length | 4" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 2" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
Original: $4.39
-65%$4.39
$1.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .2501/4" |
| Length | 4" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 2" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |




















