


Milwaukee 48-20-7441 SDS-PLUS 2CT 5/16" X 4" X 6"
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .3125/16" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.3125" |
| Width | 0.3125" |
Original: $6.56
-65%$6.56
$2.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .3125/16" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.3125" |
| Width | 0.3125" |




















