


Milwaukee 48-20-7452 SDS-PLUS 2CT 3/8" X 6" X 8"
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .3753/8" |
| Length | 8" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 6" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.38" |
Original: $10.96
-65%$10.96
$3.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .3753/8" |
| Length | 8" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 6" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.38" |




















