


Milwaukee 48-20-7477 SDS-PLUS 2CT 1/2" X 16" X 18"
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .5001/2" |
| Length | 18" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 16" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
Original: $18.29
-65%$18.29
$6.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .5001/2" |
| Length | 18" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 16" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |




















