


Milwaukee 48-20-7481 SDS-PLUS 2CT 9/16" X 4" X 6"
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .5629/16" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.5625" |
| Width | 0.5625" |
Original: $11.08
-65%$11.08
$3.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .5629/16" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.5625" |
| Width | 0.5625" |




















