


Milwaukee 48-20-7501 SDS-PLUS 2CT 5/32" X 4" X 6" - BULK (25)
What's Included
- (1) SDS-PLUS 2CT 5/32" X 4" X 6" - BULK (25) (48-20-7501)
Overview
Specifications
| Pack Qty | 25 Pack (Bulk) |
|---|---|
| Diameter | .1565/32" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.16" |
| Width | 0.16" |
Original: $72.93
-65%$72.93
$25.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
What's Included
- (1) SDS-PLUS 2CT 5/32" X 4" X 6" - BULK (25) (48-20-7501)
Overview
Specifications
| Pack Qty | 25 Pack (Bulk) |
|---|---|
| Diameter | .1565/32" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.16" |
| Width | 0.16" |




















