


Milwaukee 48-20-7551 SDS-PLUS 2CT 3/8" X 4" X 6" - BULK (20)
Overview
Specifications
| Pack Qty | 20 Pack (Bulk) |
|---|---|
| Diameter | .3753/8" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.375" |
| Width | 0.375" |
Original: $120.94
-65%$120.94
$42.33Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 20 Pack (Bulk) |
|---|---|
| Diameter | .3753/8" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.375" |
| Width | 0.375" |




















