


Milwaukee 48-20-7571 SDS-PLUS 2CT 1/2" X 4" X 6" - BULK (15)
Overview
Specifications
| Pack Qty | 15 Pack (Bulk) |
|---|---|
| Diameter | .5001/2" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 15 Pack (Bulk) |
|---|---|
| Diameter | .5001/2" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |




















