


Milwaukee 48-20-7604 SDS-PLUS 2CT 5/8" X 10" X 12"
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .6255/8" |
| Length | 12" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 10" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.625" |
| Width | 0.625" |
Original: $18.29
-65%$18.29
$6.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 1 Pack |
|---|---|
| Diameter | .6255/8" |
| Length | 12" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 10" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.625" |
| Width | 0.625" |




















