


Milwaukee 48-20-7851 SDS-PLUS 2CT 3/8" X 4" X 6" - BULK (125)
Overview
Specifications
| Pack Qty | 125 (Bulk) |
|---|---|
| Diameter | .3753/8" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.375" |
| Width | 0.375" |
Original: $5.12
-65%$5.12
$1.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Pack Qty | 125 (Bulk) |
|---|---|
| Diameter | .3753/8" |
| Length | 6" |
| Style | SDS-PLUS |
| Useable Length | 4" |
| Cutter Geometry | 2-Cutter |
| Height | 0.375" |
| Width | 0.375" |




















