

Milwaukee 48-89-2201 1/16 Milwaukee Thunderbolt Titanium Coated Drill Bit
Overview
Specifications
| Shank | Round |
|---|---|
| Pack Qty | 2 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Titanium |
| Length | 1-7/8" |
| Flute Length | 7/8" |
| Size | 1/16" |
| Decimal Equivilant | 0.0625 |
Original: $4.02
-65%$4.02
$1.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Shank | Round |
|---|---|
| Pack Qty | 2 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Titanium |
| Length | 1-7/8" |
| Flute Length | 7/8" |
| Size | 1/16" |
| Decimal Equivilant | 0.0625 |




















