








Milwaukee 48-89-2714 1/8"" Thunderbolt Black Oxide Drill Bit
Overview
Specifications
| Shank | Round |
|---|---|
| Pack Qty | 2 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 2-3/4" |
| Flute Length | 1-5/8" |
| Size | 1/8" |
| Decimal Equivilant | 0.125 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Shank | Round |
|---|---|
| Pack Qty | 2 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 2-3/4" |
| Flute Length | 1-5/8" |
| Size | 1/8" |
| Decimal Equivilant | 0.125 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |




















