








Milwaukee 48-89-2715 9/64"" Thunderbolt Black Oxide Drill Bit
Overview
Specifications
| Shank | Round |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 2-7/8" |
| Flute Length | 1-3/4" |
| Size | 9/64" |
| Decimal Equivilant | 0.1406 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |
Original: $1.10
-65%$1.10
$0.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Shank | Round |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 2-7/8" |
| Flute Length | 1-3/4" |
| Size | 9/64" |
| Decimal Equivilant | 0.1406 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |




















