








Milwaukee 48-89-2716 5/32"" Thunderbolt Black Oxide Drill Bit
Overview
Specifications
| Shank | Round |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 3-1/8" |
| Flute Length | 2" |
| Size | 5/32" |
| Decimal Equivilant | 0.1563 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |
Original: $1.13
-65%$1.13
$0.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Shank | Round |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 3-1/8" |
| Flute Length | 2" |
| Size | 5/32" |
| Decimal Equivilant | 0.1563 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |




















