








Milwaukee 48-89-2717 11/64"" Thunderbolt Black Oxide Drill Bit
Overview
Specifications
| Shank | Round |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 3-1/4" |
| Flute Length | 2-1/8" |
| Size | 11/64" |
| Decimal Equivilant | 0.1719 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Shank | Round |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 3-1/4" |
| Flute Length | 2-1/8" |
| Size | 11/64" |
| Decimal Equivilant | 0.1719 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |




















