








Milwaukee 48-89-2718 3/16"" Thunderbolt Black Oxide Drill Bit
Overview
Specifications
| Shank | Round |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 3-1/2" |
| Flute Length | 2-5/16" |
| Size | 3/16" |
| Decimal Equivilant | 0.1875 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |
Original: $1.32
-65%$1.32
$0.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Shank | Round |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 3-1/2" |
| Flute Length | 2-5/16" |
| Size | 3/16" |
| Decimal Equivilant | 0.1875 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |




















