








Milwaukee 48-89-2720 7/32"" Thunderbolt Black Oxide Drill Bit
Overview
Specifications
| Shank | 3-Flat |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 3-3/4" |
| Flute Length | 2-1/2" |
| Size | 7/32" |
| Decimal Equivilant | 0.2188 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Shank | 3-Flat |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 3-3/4" |
| Flute Length | 2-1/2" |
| Size | 7/32" |
| Decimal Equivilant | 0.2188 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |




















