








Milwaukee 48-89-2722 1/4"" Thunderbolt Black Oxide Drill Bit
Overview
Specifications
| Shank | 3-Flat |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 4" |
| Flute Length | 3-3/4" |
| Size | 1/4" |
| Decimal Equivilant | 0.25 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |
Original: $1.80
-65%$1.80
$0.63Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Shank | 3-Flat |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 4" |
| Flute Length | 3-3/4" |
| Size | 1/4" |
| Decimal Equivilant | 0.25 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |




















