








Milwaukee 48-89-2724 9/32"" Thunderbolt Black Oxide Drill Bit
Overview
Specifications
| Shank | 3-Flat |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 4-1/4" |
| Flute Length | 2-15/16" |
| Size | 9/32" |
| Decimal Equivilant | 0.2813 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |
Original: $2.45
-65%$2.45
$0.86Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Shank | 3-Flat |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 4-1/4" |
| Flute Length | 2-15/16" |
| Size | 9/32" |
| Decimal Equivilant | 0.2813 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |




















