








Milwaukee 48-89-2725 19/64"" Thunderbolt Black Oxide Drill Bit
Overview
Specifications
| Shank | 3-Flat |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 4-3/8" |
| Flute Length | 3-1/16" |
| Size | 19/64" |
| Decimal Equivilant | 0.2969 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Shank | 3-Flat |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 4-3/8" |
| Flute Length | 3-1/16" |
| Size | 19/64" |
| Decimal Equivilant | 0.2969 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |




















