








Milwaukee 48-89-2730 3/8"" Thunderbolt Black Oxide Drill Bit
Overview
Specifications
| Shank | 3-Flat |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 5" |
| Flute Length | 3-5/8" |
| Size | 3/8" |
| Decimal Equivilant | 0.375 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |
Original: $3.72
-65%$3.72
$1.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Shank | 3-Flat |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 5" |
| Flute Length | 3-5/8" |
| Size | 3/8" |
| Decimal Equivilant | 0.375 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |




















