







Milwaukee 48-89-2737 31/64"" Thunderbolt Black Oxide Drill Bit
Overview
Specifications
| Shank | 3/8" Reduced 3-Flat |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 5-7/8" |
| Flute Length | 4-3/8" |
| Size | 31/64" |
| Decimal Equivilant | 0.4844 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |
Original: $8.47
-65%$8.47
$2.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Specifications
| Shank | 3/8" Reduced 3-Flat |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| Type | Twist Drill Bits |
| Coating | Black Oxide |
| Length | 5-7/8" |
| Flute Length | 4-3/8" |
| Size | 31/64" |
| Decimal Equivilant | 0.4844 |
| Application | Metal|Wood|Plastic |




















